Селекторна нарада з головою ОДА

Дата: 01.06.2021 15:54

01 червня заступники подільського міського голови Олена  Музичук (перший заступник) та Людмила Задорожна разом з представниками відділу освіти та Управління економічного розвитку та інвестицій взяли участь у селекторній нараді яка пройшла під керівництвом Сергія Гриневецького голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА)  та за участі керівників районних державних адміністрацій, територіальних громад, районних рад та міськими головами міст обласного значення.

Під час засідання обговорювались питання, щодо стану використання освітньої субвенції, прийняття ОДА функцій з управління майном, яке в процесі приватизації не увійшло до статутних капіталів господарських товариств та інші

Також обговорювались результати проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів територіальних громад області (як експериментального проєкту) за I квартал 2021 року