Перший (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл») у 2020-2021н.р. в Подільську

Дата: 28.05.2021 11:35

Фото без описуОдним із пріоритетних напрямків виховної системи закладів загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади є патріотичне виховання підростаючого покоління.

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, залучення дітей та підлітків до ведення здорового та активного способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості щорічно, традиційно, школярі загальноосвітніх шкіл Подільської міської територіальної громади беруть активну участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), організатором якої є Управління освіти Подільської міської територіальної громади.

У міському етапі гри «Джура» («Сокіл»), який відбувся 27 травня у спортивній залі школи №7 (м.Подільськ) узяли участь загони (рої) середньої вікової групи – 11-14 років та старшої вікової групи – 15-17 років.

Учасники змагалися між собою у таких етапах гри: конкурс «Ватра» на теми: «Слава героям!», «Україна назавжди», конкурс «Відун» (перевірка знань учнів з історії України), конкурс «Рятівник» (перевірка умінь школярів надавати долікарську медичну допомогу людині, яка потерпіла під час різних надзвичайних ситуацій).

25-го та 27-го травня було проведено заключний конкурс гри «Джура» («Сокіл») - конкурс «Впоряд» (стройова підготовка), в ході якого діти змагалися у витривалості, показали фізичну виправку, проявили згуртованість, товариськість. Під час конкурсу «Впоряд» загони виконували стройові вправи:

• шикування в однолаву;

• розмикання і змикання загону;

• перешикування загону з однолави у дволаву та навпаки;

• повороти на місці (праворуч, ліворуч, обернись);

• крок на місці;

• перешикування в колону по двоє;

• проходження урочистим ходом з виконанням військового вітання під час руху;

• проходження з виконанням ладової пісні.

Всі загони добре підготувалися до виступу, достойно впоралися з поставленими перед ними завданнями.