Відпочинок в задоволення

Дата: 27.05.2021 13:37

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и памятник)24-го травня відзначався Європейський День парків. Зони відпочинку в містах вкрай необхідні для їхніх жителів і Подільськ не став виключенням.

Парки та сквери майорять яскравими барвами, цікавими скульптурами та різноманітним дизайном. В кожному мікрорайоні Подільська створені зони відпочинку, де мають змогу провести час як дорослі, так і діти.

На облаштованих спортивних та дитячих майданчиках щотижня під керівництвом управління культури та туризму, з залученням соціально-гуманітарних структур Подільської міської ради проводяться різноманітні культурні, спортивні та розважальні заходи.

Шановні подільчани та гості нашого міста! Цінуйте працю робітників КО «Благоустрій», КВЕП «Подільськ-водоканал» та інших працівників сфери житлово-комунального господарства, тому що саме вони створюють для нас комфорт та затишок, місця де граються наші дітки, локації для незабутніх фотосесій та загальну атмосферу нашого міста.

Вандалізм та руйнування не прикрашають людину.

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)

Возможно, это изображение (цветок и на открытом воздухе)