Трагедія у школі

Дата: 21.05.2021 14:48

Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)Сьогодні учень Подільської загальноосвітньої школи №2 на уроці з Основ здоров'я, під час річної контрольної підпалив петарду яка розірвалась в його руці.

Вчитель негайно звернувся до шкільної мед.сестри яка надала першу медичну допомогу у ті хвилини доки їхала карета екстреної швидкої допомоги яка і доправила учня до лікарні. На теперішній час, хлопчику було проведено хірургічне втручання, переведено до стаціонару Подільської міської лікарні та його життю нічого не загрожує.

Поважні батьки, просимо Вас звернути увагу на цей шокуючий випадок та провести бесіду зі своїми дітьми. Петарда це не іграшка, її наслідки можуть травмувати як фізично, так і психологічно.

З понеділка в закладах освіти Подільської громади будуть проводитись уроки та лекції з долученням представників поліції, ДСНС й медичних працівників. Тема уроку Безпека дітей та Безпечне ставлення до вибухонебезпечних предметів.

Возможно, это изображение (в помещении)