Церемонія покладання квітів до Вічного Вогню на Могилі Невідомого Солдата

Дата: 13.05.2021 21:39

"В дні травневі, мріями багаті,
Коли щастя хлюпає з пісень,
Ми щороку зістрічаєм свято –
Перемоги радісної день."

У Подільську сьогодні, 9 травня, церемонією покладання квітів до Вічного Вогню на Могилі Невідомого Солдата відзначили 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Фото без опису

Участь в урочистому заході взяли керівники міста, військові, представники об’єднань громадян, громадськість міста. Вони Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, кого торкнулася біда світового масштабу, хто загинув на фронтах, хто побував у полоні та концтаборах чи просто зник тоді безвісти, а також мирне населення, яке постраждало від бойових дій, окупації та геноциду.

Під звуки скорботної мелодії поклали квіти до Вічного Вогню на Могилі Невідомого Солдата.

Подільський міський голова Анатолій Іванов у своїй промові, звертаючись до подільчан та гостей міста, зазначив:

- Давайте, схиливши голову, ще раз згадаємо тих, які загинули за нашу своводу, які пройшли горнило Другої світової війни. Давайте, вклонимося та подякуємо живим ветеранам, яких залишилось зовсім мало. Усі вони були на війні у різні терміни, у різних куточках, де йшла тоді війна...