Щорічне нагородження сертифікатами на отримання стипендії міського голови творчообдарованих дітей та аматорів народного мистецтва

Дата: 13.05.2021 21:35

Фото без описуНаше місто завжди славилося своїми талановитими мешканцями. Міська влада, в свою чергу, всіляко підтримує та допомагає їм у розвитку здібностей і у самореалізації. Прикладом такої підтримки стало щорічне нагородження сертифікатами на отримання стипендії міського голови творчообдарованих дітей та аматорів народного мистецтва.

Вручення дипломів та подарунків відбулося у приміщенні виконавчого комітету Подільської міської ради.

Міський голова Анатолій Іванов, заступник міського голови Людмила Задорожна та представники управління культури, спорту та відділу молодіжної політики привітали стипендіатів із перемогою і побажали їм подальших успіхів, розвитку та майбутніх перемог.

Кожен з тих, хто отримав цьогорічну стипендію, яскраво проявив свої здібності, приймаючі участь у загальноміських культурних заходах, виставках і загалом активно приймає участь в житті та розвитку міста.

Щиро вітаємо переможців!