Подільська державна податкова інспекція Головного управління ДПС в Одеській області

13 Вересня, 2023 р., 16:58
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що окремого порядку виконання зазначених вимог законодавством не встановлено.
12 Вересня, 2023 р., 08:58
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно з п.п. 1, 2 та 3 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (із змінами, далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані:
12 Вересня, 2023 р., 08:57
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що пошук чеків, виданих ПРРО, можна здійснити за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check.
12 Вересня, 2023 р., 08:56
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).
08 Вересня, 2023 р., 11:05
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.
07 Вересня, 2023 р., 09:21
Державна податкова служба України повідомляє про оновлення версії програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS.
06 Вересня, 2023 р., 08:44
У січні - серпні 2023 року до бюджетів територіальних громад платники податків Одеської області сплатили 17 млрд грн, що перевищує минулорічний показник аналогічного періоду на 3,2 млрд грн або на 23 відсотки. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДПС в Одеській області Руслан Хван.
06 Вересня, 2023 р., 08:40
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що у зв’язку із набранням чинності 01.08.2023 Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким, зокрема, внесено зміни до Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265), відновлено дію абзацу сьомого статті 5 цього Закону № 265, у зв’язку з чим використання ПРРО в режимі офлайн без отриманого в контролюючому органі діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, заборонено.