Подільська державна податкова інспекція Головного управління ДПС в Одеській області

08 Квітня, 2024 р., 09:24
Державна податкова служба України нагадує, що територіальними підрозділами податкового аудиту ДПС на постійній основі здійснюється активний моніторинг та аналіз інформації щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахунки із споживачами за продані товари (надані послуги).
08 Квітня, 2024 р., 09:23
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно зі ст. 4 Закону України від 06 жовтня 1998 року № 161-XIV «Про оренду землі» (із змінами, далі – Закон № 161) орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є органи виконавчої влади, які відповідно до закону передають земельні ділянки у власність або користування. Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, є сільські, селищні, міські ради в межах повноважень, визначених законом.
08 Квітня, 2024 р., 09:22
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що згідно з пунктом 179.4 статті 179 ПКУ платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи в таких випадках:
05 Квітня, 2024 р., 14:16
Як закрити зміну в РРО при форс-мажорних обставинах?
28 Лютого, 2024 р., 16:17
Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що згідно з частиною першою ст. 1 Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (із змінами, далі – Закон № 393) громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, медіа, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.