Подільська державна податкова інспекція Головного управління ДПС в Одеській області

22 Вересня, 2023 р., 15:50
Безоплатне програмне забезпечення ПРРО від ДПС
22 Вересня, 2023 р., 09:34
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до положень чинного законодавства України, починаючи із 01.01.2022 втратили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) або програмних РРО, а тому фізичні особи-підприємці (крім платників єдиного податку першої групи) при здійснені розрахунків за товари (послуги) зобов’язані застосовувати РРО або програмні РРО на загальних підставах.
22 Вересня, 2023 р., 09:33
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що на офіційному вебпорталі ДПС Головна/БАНЕР/Програмні РРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/) розміщено банер «Програмні РРО» з інформацією про форми програмних реєстраторів розрахункових операцій, інструкціями щодо заповнення форм, кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територіальних громад можна ознайомитися за посиланнями:
20 Вересня, 2023 р., 08:40
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що згідно з Порядком реєстрації та застосування ПРРО, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2020 № 317, скасування реєстрації ПРРО здійснюється автоматично фіскальним сервером ДПС якщо:
19 Вересня, 2023 р., 14:48
Головне управління ДПС в Одеській області з метою інформування суб’єктів господарювання щодо законодавства у сфері здійснення розрахунків при надані послуг повідомляє, що починаючи з 01.01.2022, припинили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), встановлені пунктом 61 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.