Подільська державна податкова інспекція Головного управління ДПС в Одеській області

27 Вересня, 2023 р., 09:19
Головне управління ДПС в Одеській області нандує, що за посиланнями:
25 Вересня, 2023 р., 15:43
Головне управління ДПС в Одеській області інформує про функціональні можливості програмного забезпечення безоплатного програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) від Державної податкової служби України (ДПС).
25 Вересня, 2023 р., 15:42
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» відновлено положення щодо відповідальності суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265 ), зокрема, з 1 жовтня 2023 року у разі встановлення контролюючими органами факту непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, будуть застосовуватись фінансові санкції, передбачені п. 1 ст. 17 Закону № 265.
22 Вересня, 2023 р., 15:52
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що з презентаційними матеріали щодо впровадження програмних РРО можна ознайомитися за посиланням https://tax.gov.ua/.../programn.../prezentatsiyni-materiali/
22 Вересня, 2023 р., 15:50
Безоплатне програмне забезпечення ПРРО від ДПС
22 Вересня, 2023 р., 09:34
Головне управління ДПС в Одеській області інформує, що відповідно до положень чинного законодавства України, починаючи із 01.01.2022 втратили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) або програмних РРО, а тому фізичні особи-підприємці (крім платників єдиного податку першої групи) при здійснені розрахунків за товари (послуги) зобов’язані застосовувати РРО або програмні РРО на загальних підставах.
22 Вересня, 2023 р., 09:33
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що на офіційному вебпорталі ДПС Головна/БАНЕР/Програмні РРО (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/) розміщено банер «Програмні РРО» з інформацією про форми програмних реєстраторів розрахункових операцій, інструкціями щодо заповнення форм, кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територіальних громад можна ознайомитися за посиланнями: