Новини податкової інспекції

13 Січня, 2022 р., 10:54
Які ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?
13 Січня, 2022 р., 10:53
Які доходи з метою подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються доходами з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори?
13 Січня, 2022 р., 10:52
Яким чином та за якими реквізитами бюджетного рахунку сплатити суму збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?
13 Січня, 2022 р., 10:51
Який алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС?
13 Січня, 2022 р., 10:47
Чи може ФО, яка має у власності активи, що розміщенні за межами території України, надати документи, які є обов’язковими при поданні одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація), наступного дня після подання такої Декларації?
05 Січня, 2022 р., 15:12
Щодо порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам