Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

10 Вересня, 2021 р., 14:58
Комунальною організацією «Благоустрій» постійно  виконується великий обсяг робіт по належному санітарному утриманню всіх територій міста. Основними напрямками діяльності Комунальної організації є виконання робіт по благоустрою та санітарному утриманню Подільської громади. Сьогодні працівниками КО «Благоустрій» виконуються роботи по ремонту та модернізації зливової каналізації по вулиці Гетьманська, а саме заміна зливних лотків та розчистка каналізаційних труб. Також працівниками проводяться роботи по утриманню в належному стані автобусних зупинок, прибиранню та підтриманню зовнішнього вигляду зелених зон міста, утриманню у належному стані ігрових та спортивних майданчиків Подільської  громади тощо. 87 комунальників, а саме такий штат КО «Благоустрій», кожного дня піклуються про зовнішній стан нашої громади. Часом їх праця не помітна, але вкрай важлива та необхідна. Доки місто ще спить, вони вже працюють. Цінуйте їх турботу.
10 Вересня, 2021 р., 11:21
Вже у цю суботу, 11 вересня, як ми і обіцяли, проєкт "Велошкола" запрошує всіх бажаючих на другий ВелоТур Подільськ-Казбеки-Подільськ.
09 Вересня, 2021 р., 16:13
Заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна разом із начальником управління освіти Наталією Добрянською прийняли участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся 9-го вересня у місті Одеса.
09 Вересня, 2021 р., 15:38
Сьогодні працівниками Подільськтеплокомуненерго проводяться роботи по заміні тепломережі по вулиці Армійській (БОС 40/1 вздовж БОС 490), діаметром 273 мм, довжиною 260 м. Проведення зазначених робіт дозволить зекономити в опалювальному сезоні спожитого природного газу в кількості 37 218 м.куб.
09 Вересня, 2021 р., 11:56
Сьогодні, 9-го вересня, у селі Олександрівка пройшла толока з облаштування місця відпочинку на березі річки Тилігул. Було проведено прибирання прибережної частини біля водойми. У заході взяли участь працівники управління економічного розвитку та інвестицій, відділу молодіжної політики, управління культури та туризму Подільської міської ради, представники старостату та небайдужі жителі села. Усі присутні гарно попрацювали та підготували місце для подальшого облаштування зони відпочинку. Саме на березі місцевої водойми планується створення затишного місця відпочинку, а саме: буде організована пляжна зона, встановлені альтанки для відпочинку, урни для сміття та проведено освітлення.
02 Вересня, 2021 р., 15:13
Найкривавіша трагедія людства – Друга світова війна - розпочалася 1 вересня 1939 р. із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945 р. із беззастережною капітуляцією Японії. Це був наймасштабніший військовий конфлікт в історії, участь в якому взяла 61 країна. У бойових діях було задіяно рекордну кількість наземних військ та техніки за всю історію військових конфліктів. Вперше було використано атомну зброю.
01 Вересня, 2021 р., 14:14
 Сьогодні, з нагоди відзначення четвертої річниці військової частини А1536, за сумлінне виконання службових обов'язків, старанність і наполегливість, високі показники в професійній підготовці та з нагоди четвертої річниці створення військової частини А1536 військові були заохочені подяками та грамотами.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора