У Подільській громаді розпочали роботу пришкільні табори
У Подільській громаді стартувала літня оздоровча кампанія для школярів. На базі восьми ліцеїв громади відкрито пришкільні табори, які відвідують 1138 дітей віком від 7 до 14 років. Із них 921 дитина належить до пільгових категорій.
Для всіх вихованців організовано безкоштовне дворазове харчування - сніданок та обід. Протягом двох тижнів на дітей чекають цікаві та змістовні заходи: спортивні змагання, творчі майстер-класи, пізнавальні ігри, конкурси, екскурсії та активне дозвілля. Робота таборів спрямована не лише на оздоровлення дітей, а й на їхній всебічний розвиток. Окрім цього, для кожної вікової групи підготовлено заходи, які враховують інтереси та потреби дітей.
Також на базі Подільського ліцею № 6 організовано табір праці та відпочинку для старшокласників. Його учасники матимуть можливість поєднати літній відпочинок із суспільно корисною діяльністю, набути практичних навичок та отримати новий корисний досвід.
Літні пришкільні табори - це чудова нагода для дітей провести канікули активно, цікаво та з користю, а для батьків - бути впевненими, що їхні діти перебувають у безпечному та дружньому середовищі.
