12-та річниця з дня створення 11-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь»!
Шановні військовослужбовці 11-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь»!
Щиро вітаємо вас із 12-ю річницею з дня створення вашого славетного підрозділу. З 2014 року, від самого початку бойових дій на Сході України, ви виконуєте найскладніші бойові завдання в зоні проведення АТО/ООС, а з перших днів повномасштабного вторгнення героїчно тримаєте оборону на найгарячіших ділянках фронту. Ви завжди там, де найбільше потрібні сила, рішучість і самопожертва. Ваш приклад став справжнім взірцем мужності, стійкості та найвищого професіоналізму для всієї країни.
Ваш бойовий шлях — це історія честі, незламного духу та справжньої військової звитяги. Ви — мужні Захисники та Захисниці, гідні нащадки славних воїнів Київської Русі, які століттями боронили нашу землю.
Подільська громада завжди підтримувала й надалі підтримуватиме своїх воїнів-земляків, адже ви — наш надійний щит, наша надія та велика гордість. Ми залишаємося вашим надійним тилом і щодня працюємо задля спільної мети. Разом ми — нездоланна сила, і саме за Збройними Силами України стоїть остаточна Перемога.
У цей знаменний день щиро бажаємо всім вам міцного здоров’я, незламної віри у справедливість та скорішого переможного миру на нашій рідній землі. Нехай родинне тепло зігріває ваші серця, а Господь береже кожного з вас на життєвих і бойових дорогах.
Слава Україні! Героям Слава!
З повагою, Виконавчий комітет Подільської міської ради.
