Дата: 01.06.2022 15:19

У перший літній день, ми відзначаємо прекрасне свято радості та надії – Міжнародний День захисту дітей. Сьогодні розважальні заходи проходять у всіх мікрорайонах Подільська. Так, насичено й енергійно відбулось свято дитинства у м-ні Каштан. Аби маленькі учасники були задоволені таФото без опису отримали незабутні враження, працівники Управління культури та туризму спільно із освітянами, створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Свято супроводжувалось різноманітними конкурсами, майстер-класами та іграми. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. На малечу також чекали веселі пригоди казкових героїв лялькової вистави, яку влаштували працівники дитячої бібліотеки. Завершальним акордом були подарунки, які отримали всі учасники свята. Забави на свіжому повітрі принесли діткам справжнє задоволення і, сподіваємось, залишаться в пам’яті малечі надовго!