Дата: 20.01.2022 13:12

Фото без описуЗасідання комісії з соціальних питань наразі проходить в кабінеті заступника Подільського міського голови Людмили Задорожної.

Голова комісії - Людмила Іванівна.

На порядку денному питання щодо взяття на обслуговування КЗ Центр надання соціальних послуг «Родина» відділенням соціального обслуговування вдома громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити догляд і допомогу , але як виняток можуть звільнятися від плати.

По цьому питанню доповідала начальник відділу сімейної політики управління сімейної політики, охорони здоров’я та медичного забезпечення Департаменту соціальної сімейної політики та охорони здоров’я Ольга Саломатіна.

Враховуючи всі обставини, соціальною комісією було прийнято рішення допомогти людині , яка цього потребує та взяти на обслуговування вдома Центром «Родина» одиноку жінку, забезпечити їй догляд та соціальну допомогу