Семінар для платників податків

Дата: 12.07.2021 08:24

Фото без описуДо уваги платників податків!

15 липня 2021 року о 10.00 відбудеться семінар для платників податків Одеської області на тему «Ліцензування діяльності суб’єктів господарювання у сфері обігу підакцизних товарів та відповідальність за порушення норм законодавства».

Лектори:  фахівці Головного управління ДПС в Одеській області.

Семінар відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Семінарська, 5 (актова зала Головного управління ДПС в Одеській області).

Кожен учасник семінару може вказати своє запитання в електронній формі під час он-лайн реєстрації.

Реєстрація для участі у заході є обов’язковою.

Щоб зареєструватися, слід відкрити посилання у розділі «Анонси» на субсайті територіальних органів ДПС в Одеській області за посиланням:

Реєстрація триватиме до 10 год. 14.07.2021 року.

Підтвердження про свою участь учасники отримають після 15 год. 14.07.2021 року на електронні адреси, вказані при реєстрації.

З організаційних питань щодо участі у семінарі  звертатися за телефоном:                (0482) 300-281.

Пропуск учасників семінару здійснюватиметься згідно попередньої реєстрації при пред’явленні документів, що посвідчують особу.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, участь у заході  здійснюватиметься при наявності в учасників захисної маски.

Громадяни, які мають ознаки інфекційних захворювань у приміщення допускатися не будуть.

Звертаємо увагу!

Долучитися до семінару також можна в режимі онлайн-конференції (з використанням програмного ІТ-продукту «Zoom») за посиланням: